Menu

Vanessa Ethna Yatak Odası Takımı

Ethna Yatak odası takımı, spor tarzı ve renk kombinasyonları ile yaşamınıza yeni bir soluk getirecek. Vanessa Mobilya tarafından tasarlanan üründe renk olarak bej tonları kullanılmış. Bunun yanı sıra yatak odasının karyola başlığı deri olarak form bulmuş. Dolayısı ile deri başlığın kullanımı, kir tutmaz ve temizliği de kolay olur. Karyola kenarlarında da deri çizgiler oldukça dikkat çekici olarak tasarlanmış. Ethna yatak odası takımı içinde, karyola, gardrop, 2 adet komodin ve şifonyer bulunuyor. Karyola boyutları 180* 235 *101 olarak belirlenmiş. Takımın içinde yer alan komodin, iki çekmeceli şekilde tasarlanmış.

Şifonyer oldukça farklı bir tarzda dizayn edilmiş. Bunun yanı sıra, şifonyer aynası dikdörtgen formda tasarlanmıştır, ön tarafta iki adet uzun çekmece ve yan taraflarda küçük raflar ile ürün dinamik bir görünüme kavuşmuş.

Gardrop içi oldukça kullanışlıdır, sağ tarafında boydan aşağı küçük raflar mevcut olup, dolabın üst kısmında üç büyük raf vardır. Ortadaki bölme ise iki adet elbise asma yeri ve altında da çekmecelere ayrılmıştır.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir