Menu

Vanessa Cordoba Yatak Odası Takımı

Günün sonunda bütün yorgunluğunuzu atacağınız, evinizin en önemli yeri olan yatak odanız için özel bir tasarım niteliği taşıyan şık bir  ürün, Cordoba yatak odası takımı… Vanessa Mobilya tarafından tasarlanan ve adeta yaşayan bir model Cordoba, yatak odalarınıza yeni bir soluk getirecek.

Doğu ile batı çizgilerinin harmanlandığı özel bir tasarım olan Cordoba yatak odası, klasik olduğu kadar modern çizgileri ile de dikkat çeken ve Vanessa mobilya firması olarak uzun zamandır üzerinde çalışılan özel bir tasarımdır. Yeni bir ürün niteliği taşıyan Cordoba Yatak Odası Takımı içinde karyola, komodin, gardrop ve şifonyer yer almaktadır. Üründe ahşabın en sıcak tonu tercih edilmiş, ayrıca doğal asimetrik oymalı desenleri de  ürüne dinamik bir görünüm katmıştır.

Ürünün ayak yapısı yüksek formda ve modern bir şekilde  tasarlanmıştır. Bu da sizler için hem temizlik hem de estetik açıdan şık bir kullanım oluşturuyor. Huzurlu ve rahat bir  uyku arayanlar için Cordoba yatak odası takımı tam sizlere  göre…

Tüm detaylar için vanessa.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir