Menu

Enza Home Koltuk Takımı 2019 Atlantis Modeli

Koltuk takımı denilince akla gelen, son derece şık ve konforlu ürünleriyle adından sıkça söz ettiren Enza Home Koltuk Takımı 2019 Modelleri arasında yer alan Atlantis Koltuk Takımı şıklığı ile göz dolduruyor. Benzerlerine göre kaliteli malzemesi ile en çok tercih edilen koltuk takımı modelleri arasında yer alan ürün 2019 yılında koltuk takımları arasında favori ürünler arasında yer alacağa benziyor.

Enza Home Koltuk Takımı Atlantis Modeli İkili Koltuk

Atlantis Koltuk Takımı şık duruşu ve konforuyla oldukça kullanışlı olarak tasarlanmış. Geniş kollukları ve rahat oturma alanı ile evinde rahatlığı sevenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alabilecek bir ürün.

Enza Home Koltuk Takımı Üçlü Koltuk

Evinizin dekorasyonuna uygun olarak renginin güzelliğine ek olarak yüksek konfor sunan Atlantik modelini siz de seveceksiniz.

Enza Home Koltuk Takımı İkili ve Tekli Koltuk

Ceviz ayakları ile konsepti tamamlayan bu modelde uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam yapıda üretilmiş. Uyumlu kırlentleri ve konforlu minderleri görüldüğü gibi birbirini tamamlayan bir bütün.

Enza Home Koltuk Takımı Üçlü, İkili ve Tekli Koltuk

Bir adet üçlü, bir adet ikili ve bir adet tekli koltuktan oluşan takım daha geniş evler için optimum seçenekler de sunuyor.

Enza Home Koltuk Takımı 2019 Atlantis Modeli

Kısaca konforu ve şıklığı bir arada bulabileceğiniz Atlantik Koltuk Takımı size bu deneyimi yaşatacak özelliklere sahip. Üstelik kampanyalar ve uygun ödeme koşulları ile sahip olabileceğiniz koltuk takımı Yataş konforu ve Enza Home güvencesi altında evinizdeki yerini alacak.

Konuda yer alan görseller Enza Home sitesinde bulunmaktadır, mağazalarda veya firmanın bayilerinde ürünü Atlantis Modeli olarak belirtmeniz canlı olarak görmenizde yardımcı olacaktır.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir