Menu

Doğtaş Retro Yemek Odası Takımı

Eski klasik tarzın sanat ve mimarisini günümüzün modernliğiyle birleştiren özel bir tasarıma sahiptir. Retro yemek odası takımı, yapısıyla, nostalji meraklılarına hitap eden ve 70’li yılların ruhunu günümüze uyarlayan özel bir üründür. Tasarım, klasik detaylarıyla modern çizgileri birleştirirken ceviz ağacının doğal yapısını ve rengini de koruyan bir ürün özelliği taşır.

Retro tasarımların son yıllarda ne kadar popüler olduğunu biliyoruz. Bu takımlar arasında ise en çok yemek odaları ön plana çıkıyor. Yemek odası takımı denildiğinde derli, toplu, yemek odasını tamamlayan aksesuarları da kullanabileceğiniz bir takım akla geliyor.

Söz konusu retro konsepti ise böyle bir mobilya düzeneğinin geçmişin çizgileriyle modern görünümü beraber yansıtıyor diyebiliriz.

Doğtaş Mobilya olarak bünyemizde sunduğumuz pek çok farklı retro konsept yemek odası takımı modelleri bulunuyor. Bu özel takımız ise daha koyu renk konsept ile ön plana çıkıyor. Mobilyaların doğallığı yansıttığını yakından daha net bir şekilde görebileceğiniz ürün için Doğtaş mağazalarına bekliyoruz.

Retro Yemek Odası Takımı için merak ettiğini detaylar için Doğtaş Mobilya internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir