Menu

Çilek Flora Genç Odası

Çilek Genç Odası takımlarından biri olan Flora Genç Odası, çiçekli tasarımı ile canlı ve enerjik bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Doğa sever gençlere baharı yaşatan ayrıcalıklı bir ürün olan Flora Genç Odası genç kızlar için son derece şık bir ürün olma özelliği taşıyor. Üründe ilk dikkat çeken, soft renklerin çiçek detayları ile harmanlanmış olması. Çilek genç odası takımları içinde çiçekli tasarımı ile öne çıkan Flora Genç Odası, pembe çiçekli summer isimli pufu, sandıklı pufu, döner sandalyesi ve normal sandalyesiyle alternatifi fazla bir üründür.

Odanıza bahçe görünümü katan Çilek flora genç odasına genel hatlarıyla romantic serisine benziyor. Ürünün 90x190cm (small), 90x200cm (medium), 100x200cm (large), 120x200cm (extra large) olmak üzere dört çeşit karyola alternatifi mevcuttur. Bazalı karyola seçeneği ile birlikte ranza seçeneği de mevcut olan ürünün ranza ebatları ise 90×200 cm.

Yatak boyutlarına uygun yatak örtüleri de mevcut olan ürün son derece kullanışlı ve fonksiyonludur. Yatakların altında ek karyola alanı olan flora genç odası, misafirleriniz için yada ek depolama alanı için uygun bir seridir.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir