Menu

2019 Köşe Takımı Modelleri

Yeni yılın gelmesiyle pek çok mobilya markası 2019 köşe takımı modelleri ile showroomlarda ürünlerini sergilemeye başladı. Yeni sezonda da canlı ve pastel tonların kombin edilmesiyle birbirinden şık tasarımlar yeni sahiplerini beklerken, evlilik hazırlığını sürdüren çiftler içinde kampanyalar ardı ardına olacak gibi duruyor. Düğün sezonunun da açılmasıyla birlikte hızlı tükenmeye başlayacak olan köşe takımı modelleri daha çok spor bir oturma odası seven çiftlerin tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

2019 Köşe Takımı Modelleri

2019 köşe takımları yeni sezon ürünleri ile görenleri kendine çekiyor. Pastel tonlardaki renkleri ile özellikle açık renklerden hoşlanan bayanların ilk tercihleri arasında yer alan modeller kullanışlı özellikleri ile de sezon içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Açılır köşe takımı arayanların en çok dikkat ettiği konuların başında, takımın kullanışlı olmasının yanında şık olması da önemli bir yer ediyor. Konsept olarak üretilen bu tarz köşe takımları modern köşe takımı sevenlerinde tercih ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Modern köşe takımları, özellikle yenilikçi bayanlar tarafından oldukça popüler olarak tercih ediliyor. Tarz duruşları ve kullanışlı özellikleri ile trend olma eğiliminde olan bu modeller, farklı renk ve zevklere göre renk değiştirebiliyor.

Pembe ve fuşya renklerden vazgeçemeyen bayanların tercih ettiği pembe fuşya köşe takımları geçtiğimiz sezon en çok tercih edilen köşe takımları arasında yer almıştı.

Oturma odanızda köşe takımı kullanmak istiyorsanız size tavsiyemiz ilk olarak odanın ölçülerini kabaca belirleyerek takımı seçmenizdir. Zira bu şekilde planlı bir şekilde seçim yaparsanız hem köşe takımı odanıza kaba kaçmaz hem de olumsuzlukların önüne geçmiş olursunuz.

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir